Garanti ve İade Koşulları

12 Ay Garanti

Benimyuyum.com dan aldığınız YUYU ağırlıklı battaniyeler ve ürünlerimiz 12 ay garanti kapsamındadır. Özellikle pamuklu kumaşlar muhteviyatı gereği kullanıldıkça pamuklanma yapabilir. Bu durum garanti kapsamı dışında tutulmaktadır.

 

15 Gün İçinde İade

Benimyuyum.com’dan aldığınız her ürünü  teslim aldığınız tarihten itibaren 15 gün içinde, kullanılmamış/tahrip edilmemiş/bozulmamış olarak faturası ile iade edebilirsiniz.

İade talebinizde; siparişinizin ödemesi kapıda ödeme ile yapılmışsa; kapıda ödeme tutarı ve kargo bedeli; diğer ödeme seçenekleri ile yapıldıysa sadece kargo bedeli, toplam tutardan düşülerek geri ödeme yapılacaktır. 

Ürünü, faturası ile beraber neden iade edildiğine dair kısa bir notla iade etmeniz, sorunun tespiti ve çözümü için faydalı olacaktır.

Orijinal ambalajı zarar görmüş, kullanılmış, tahrip olmuş ve faturasız ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

Benimyuyum.com Tüketici Hakları Kanunu'na uymakla yükümlüdür. Bu yükümlülüğü yerine getirmektedir. 

Ürün iade işlemleri hakkında detaylı bilgi için 0212 322 76 92 no'lu telefondan Benimyuyum Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09:30 - 17:00 saatleri arasında arayabilirsiniz.

 

Sipariş İptali

Satın aldığınız bir ürünü almaktan vazgeçtiğiniz taktirde, ürün kargoya teslim edilmeden önce 0212 322 76 92 no'lu telefondan Benimyuyum.com Müşteri Danışma Hattı'nı hafta içi her gün 09:30 - 17:00 saatleri arasında arayarak siparişi iptal edebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR