KALİTELİ, DERİN, HUZURLU UYKU İÇİN YUYU AĞIRLIKLI BATTANİYE

Yatakta dönüp durup, uyuyamıyor musunuz? Huzursuz uyku; sabah kalktığınızda dinlenmemiş hissetmenize; günlük işlerle başa çıkamayacak kadar sinirli ve kaygılı olmanıza sebep olur. Bu durumun devam etmesi anksiyete, depresyon gibi ciddi sorunlara yol açabilir.

Uyku; fiziksel kuvvet, zihinsel faaliyetler, psikolojik durum ve bağışıklığa kadar sağlığımız için hayati bir önem taşır. İyi uyku hem vücuda kuvvet vereceği gibi hem de psikolojik açıdan insana moral katar. İnsanların %80’i uyku problemi çektiği bilimsel araştırmalarla ispatlanmıştır.

Aklınızda bitmek bilmeyen düşüncelerle yatağa yattığınızda uykuya dalmak daha da zorlaşır.

YUYU Battaniyenin geneline yayılmış kişiye özel, dengeli ağırlıklar özel dikim tekniği ile battaniyenin içine sabitlendiği için kucaklama hissi vererek modunuzun iyileşmesini destekler.

Yatağa yattığınızda, battaniyenin ağırlığı ile zihin bedene odaklanır. YUYU’nun, kasları gevşeten masaj hissini veren derin bası uyarımı ile rahatlayan vücutta seratonin ve melatonin üretimi aktive olur. Vücut, uykuya daha kolay hazırlanır. Derin uykuda geçen süre artar.

Battaniyenin ağırlığı gereksiz hareketleri minimize eder. Böylece kaliteli uykunun dinlendirici özelliği ile beden dinlenir. Dinlendikçe daha huzurlu ve mutlu hissedersiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR