INSOMNİA İÇİN AĞIRLIKLI BATTANİYE VE FAYDALARI

 

 Uykusuzluk veya uyku bozukluğu gündüz verimliliğinizi, sağlığınızı veya aile hayatınızı etkiliyor mu? Uykudaki rahatsızlıklar, uykusuzluk tedavi edilmezse, hızlı bir şekilde ciddi kaygı hissetmenize sebep olan birçok sorunu tetikleyecektir.

 

Konsantrasyon zorlaşır, işyerinde üretkenlik ya da okulda verimlilik azalır. Sinirli ve öfkeli davranışlar ile aile ve arkadaşilişkileri zorlaşır. Kalp krizi gibi ciddi sağlık sorunları baş gösterebilir. YUYU Ağırlıklı Battaniye®, vücudunuzun ihtiyaç duyduğu uykunuzu almanız için doğal bir alternatif sunar.

 

Derin bası simülasyonu veya DPTS, hemen hemen herkesin yararlanabileceği bir terapidir. Masaj yaptırmaya benzer , vücut üzerine uygulanan bası fiziksel ve psikolojik rahatlamanıza destek olur.

 

Uykusuzluk çekiyorsanız, uykunuzu almak için gece zihninizi susturmanız muhtemelen karşılaşabileceğiniz en büyük sorundur. YUYU Ağırlıklı battaniye ile birisinin size sarıldığında hissettiğiniz duyguya benzerzihni sakinleştiren bir ortam oluşur.

Derin bası simülasyonu ruh halinizi yükselten serotonin üretimini teşvik eder. Serotonin doğal olarak melatonine dönüştüğünde, bedeniniz dinlenir. YUYU Ağırlıklı Battaniye’yi dilediğiniz zaman tekrar tekrar kullanabilirsiniz. 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR