ANKSİYETE BOZUKLUKLARI İÇİN AĞIRLI BATTANİYELERİN FAYDALARI

 

Gün içerisinde herkes belli oranda kaygı ve stres yaşar. Ancak Anksiyete (kaygı) bozukluğu yaşayan kişiler panik seviyelerinin yükseldiği kriz durumlarında sanki çok kötü bir şey olacakmış duygusuna kapılarak içinde bulundukları durumu olduğundan daha kötü görme eğilimindedirler. Bu hissin kişiye hiç geçmeyecekmiş gibi gelmesi sonucunda yoğun panik duygusu ile ellerde aşırı terleme, kalp atışlarında hızlanma, nefes almakta zorluk çekme, şiddetli baş ağrıları, mide krampları, sık idrara çıkma gibi fiziksel belirtiler de görülebilir.

 

Panik atak, sinirlilik veya konsantrasyon eksikliğini yaşamaya başladığınızda kendinizi YUYU Battaniye®'nin ağırlığına bırakmanız;güvende ve iyi hissetmenize destek olur.

 

Anksiyete, fiziksel ve zihinsel olarak yorgunluğarağmen uykuya dalmada zorluk veya sık sık uyanmaya sebep olur . Doğal uyku yardımcısı YUYU, ağırlığıyla kaliteli uykuyu destekleyerek bu duygularla daha kolay başetmenizi sağlayacaktır.

 

Battaniyenin kişiye özel ağırlığı; serotonin üretimini uyarır, melatonine dönüşür. Huzursuzluk duygularını bastıran Serotonin; ruh halimizin iyileşmesini destekleyerek;kişiyi uykuya hazırlar.

 

Günümüzün 1/3’ini uykuda geçirdiğinizi düşünürseniz ve anksiyete, kaygı bozukluğuna eğilimliyseniz, YUYU ile sağlığınıza önemli bir yatırım yapmış olursunuz. Dinlenmiş beden ve zihin ile olaylar aynı olsa bile sizin olaylara bakışınız daha kucaklayıcı ve rahat olabilir.
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR