HUZURSUZ BACAK SENDROMU

 

Huzursuz Bacak Sendromu nedeniyle uyuyamıyor musunuz?Bulguları sıklıkla akşam ve gece saatleri ortaya çıkan Huzursuz bacak sendromu, kalıtımsal, demir eksikliği, hamilelik veya Parkinson gibi bir dizi nedenden dolayı oluşabilmektedir.

 

Bacaklardaki rahatsız edici, hoşa gitmeyen, tuhaf duyumsamalar sonrasında bacaklara karşı konulmaz şekilde hareket ettirme isteği ile karakterize olan bu rahatsızlık sadece bacaklar için değil, aynı zamanda kolunuzda veya vücudunuzda da olabilir. Rahatsız edici karıncalanmayı hissettiğiniz her durumda uyumak ve bütün gece uykuda kalmak imkansız görünebilir. 

 

RLS tedavisinde ilaç, demir takviyeleri, masaj ve yatmadan önce gevşeme teknikleri önerilmektedir.YUYU battaniyenin içine dikilmiş kişiye özel ağırlıklar, vücudunuzdaki baskıyı alan ve özellikle sorunlu bölgenizde masajın etkilerine benzer bir rahatlatma sağlamaktadır.

 

Battaniyenin sağladığı derin bası uyarısı, birçok insan için gece stresli hale gelen agri ve acilari yatıştırmakta etkili olmuştur. Ağırlık ve kilonuza göre ağırlıklandırılmışYUYU AĞIRLIKLI BATTANİYE, zihninizi ve vücudunuzu sakinleştirir.

 

Vücut, duygudurumunu yükselten hormon olan serotonin üreterek hafif basınca tepki verir. Serotonin melatonine dönüşerek kaliteli uyku destekler. YUYU Ağırlıklı Battaniye® kullanımı ile siz de dinlendirici bir uyku keyfi yaşayabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR