PARKINSON HASTALIĞI İÇİN AĞIRLIKLI BATTANİYELERİN FAYDALARI


Parkinson Hastalığı nedeniyle uyumakta güçlük çeken bir yakınınız mı var? Uyku, Parkinson hastaları için büyük mücadele gerektirir.

 

Parkinson Hastalığı genellikle 50 yaşından sonra başlar ve titreme, eklem sertliği, yavaş hareketler, duyusal işlem zorlukları, endişe, depresyon gibi belirtileri vardır. Dopamin üreten beyin hücrelerinin kaybına bağlı olarak ortaya çıkan bir hastalıktır.

 

Parkinson tedavisi mümkün olmamakla birlikte semptomları hafifletmek için ilaçlar, diyet düzenlemeleri ve rehabilitasyon önerilmektedir.

 

YUYU Ağırlıklı Battaniye® bu zorlayıcı süreçte, reçetesiz, ilaçsız şekilde doğal yöntemlerlekaygılarıazaltmada yardımcı olabilir.

 

Parkison hastalığının en net belirtisi olan kas ve eklem sertliğinin kişiye verdiği rahatsızlık aynı zamanda postür ve stabiliteyi de etkileyebilmektedir. YUYU Battaniye’nin geneline yaygın derin bası simülasyonu bu problemlerin şiddetinin azalmasına destek olur. Ağırlıklı battaniyeyi vücuda örtülmesi suretiyle tüm vücuda eşit dağılan baskı,vücuda masajyapılmış gibi kasları rahatlatır.

 

Bu tip bir uyarım ile vücut daha fazla serotonin üreterek tepki verir. Derin uykuya dalmakkolaylaşır.Böylece hem Parkinson hastası olan kişi; hem de siz;YUYU Battaniye®'nin  hastalığa getirdiği rahatlatma ile daha huzurlu hissedebilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR